Neden Bizi Seçmelisiniz?

Mega Metal

29

Yıllık

Deneyim ve Teknik bilgiye sahip ekibimizle daima sizlerin yanındayız.

Firmamız 1993 yılında kurulmuş olup kuruluşundan bu güne yani çeyrek asırı geçkin bir süredir Borusan Boru bayisi olarak ticaret hayatına devam etmektedir. Ümraniye bölgesinde Des Sanayi Sitesinde dört adet 200 m2’lik dükkanda yani toplam 800 m2 alanda dört adet Kreyn vinç ile müşterilerimize toptan ve perakende olarak çelik boru ve profil satışı yapmaktayız.

Borusan Boru tarafından almış olduğumuz eğitimler neticesinde edindiğimiz bilgileri ve yıllar içinde kazanmış olduğumuz tecrübelerimizi müşterilerimize aktararak onlara yol göstermekte ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru yönlendirerek bu anlamda onlara hem zaman hem de kazanç sağlamaktayız.

Mega Metal olarak her geçen gün daha fazla çelik boru ve profil kullanıcısını Borusan Boru Kalitesiyle buluşturuyor onların ihtiyaç duydukları her konuda destekçileri olarak büyüme hikayelerinde yerimizi alıyoruz.

Borusan Boru 65 yılı aşkın bir geçmişe sahip olarak tecrübesini kalitesine yansıtmasının yanında sektörde halen yeni ürünlerin öncüsü olmaya ve mevcut ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Müşterilerimiz ile kurduğumuz yakınlık sayesinde onlara sektörün yeniliklerini doğru zamanda aktararak yeni ürünlerin sunduğu fırsatlar ile günümüz rekabet şartlarında avantajlı duruma geçmelerini sağlıyoruz.